Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi ne shitje - Te Hipoteka Prane Unazez, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar Me Shume Drite!!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   388 views

Euro € --

  • shtepi-ne-shitje-te-hipoteka-prane-unazez-shitet-apartament-212-i-sapo-investuar-me-shume-drite-big-0
  • shtepi-ne-shitje-te-hipoteka-prane-unazez-shitet-apartament-212-i-sapo-investuar-me-shume-drite-big-1
  • shtepi-ne-shitje-te-hipoteka-prane-unazez-shitet-apartament-212-i-sapo-investuar-me-shume-drite-big-2
  • shtepi-ne-shitje-te-hipoteka-prane-unazez-shitet-apartament-212-i-sapo-investuar-me-shume-drite-big-3
  • shtepi-ne-shitje-te-hipoteka-prane-unazez-shitet-apartament-212-i-sapo-investuar-me-shume-drite-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 99
Cmimi: Euro € --

Te Hipoteka Prane Unazez, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh te mire
administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102 metra katror dhe organizohet ne sallon ndenje te bollshem me kend kuzhine me
vehte te cilet kan nje fasade xhami me orientim nga jugu me pamje te lire drejt qendres se Tiranes, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka dalje ne ballkon,
2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientimi eshte nga Jugu-Lindja. Apartamenti sapo eshte investuar nga e para dhe vihen re fasadat dopjo
xham, tualetet te pajisur me hidrosanitare incaso - sospesi dhe kabine dushi, kontrabufeja dhe kendi i sallonit dhe dhoma e gjumit. Zona ne te cilen ndodhet vetem
7 minuta larg qendres se Tiranes ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete,qender shendetsore, banka, supermarkete, restorante,
bare , linja transporti publik etj. Duke qene se apartamenti sapo eshte restauruar me punime cilesore dhe shitet 90 % i mobiluar dhe duke pasur parasysh
vendodhjen ky apartament eshte ideal per investim ku mund te jepet me qera te larte mujore ose per nje jetese komode.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pjeserisht e Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Adresa/rruga Te Hipoteka Prane Unazez