Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi ne shitje - apartament 2+1+2 BLK Kati 6, 100 m² 105.000 Euro Kompleksi Panorama Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   414 views

Euro €105,000

  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-0
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-1
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-2
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-3
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-4
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-5
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-6
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-7
  • shtepi-ne-shitje-apartament-212-blk-kati-6-100-m2-105000-euro-kompleksi-panorama-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 98
Cmimi: Euro €105,000

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Durresit.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 3 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 100.1 m2 • Orientim Jug-Lindje
• Me çertifikatë pronësie.
Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina e mobiluar •2 Dhoma Gjumi • Tualeti
• Punime Cilesore quarz dhe mermer. • I investuar. • Apartamenti shitet bosh.
. Për ta vizituar na kontaktoni!

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 100m²
Kati 6
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Durrsit