Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina Ne Shitje, Tirane, shes makine Audi A6 Viti 2005, 6.200 Euro Individuale

2 years ago MAKINA Tirana   346 views

Euro €6,200

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2005-6200-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2005-6200-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2005-6200-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2005-6200-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2005-6200-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 97
Cmimi: Euro €6,200

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 184
KM..........: 172000
6200 EURO ‼️ AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO (NAFTE) NUK E KAP TAKSA E LUKSIT KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON CD-BAGAZHIER , KLIMA-TV-NAVIGATOR , SEDILJE ME NGROHJE , XENON-BIXENON KOMPJUTER BORDI , ESP , SEDILJE DHE PASQYRA ELEKTRIKE , MODEL 2005 , 172.000 KM ME LIBER SHERBIMESH SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA , TAPICERI LEKURE BEZHE + KAMOSH , PILOT AUTOMATIK GOMA TE REJA , 2 CELESA ORIGJINAL MBYLLJE QENDRORE ME PULT ME DOGANE TE PAGUAR.
MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON
CMIMI : 6200 EURO ....‼️‼️
INFO : 0692765740

Informacione Shtese

Ketegoria Makina-Veture
Marka Audi
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2005
KM 172000
Kondicioner Me Kondicjoner
Ngjyra E zeze