Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina Ne Shitje, Tirane, shes makine Subaru TREZIA Viti 2011, 8.900 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   808 views

Euro €8,900

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-subaru-trezia-viti-2011-8900-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-subaru-trezia-viti-2011-8900-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-subaru-trezia-viti-2011-8900-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-subaru-trezia-viti-2011-8900-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-subaru-trezia-viti-2011-8900-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 95
Cmimi: Euro €8,900

Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 66
KM..........: 129000
SUBARU TREZIA VITI 2011 MOTORR 1.4 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA KONDCIONER - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI : 8900 EURO INFO : 0692765740
Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Ketegoria Makina-Veture
Marka Subaru
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2011
KM 129000
Kondicioner Me Kondicjoner
Ngjyra Gri Metalizato