Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina Ne Shitje, Tirane, shes makine Mercedes-Benz A180 Viti 2005, 3.400 Euro Individuale

1 year ago MAKINA Tirana   257 views

Euro €3,400

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mercedes-benz-a180-viti-2005-3400-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mercedes-benz-a180-viti-2005-3400-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mercedes-benz-a180-viti-2005-3400-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mercedes-benz-a180-viti-2005-3400-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mercedes-benz-a180-viti-2005-3400-euro-big-4

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 93
Cmimi: Euro €3,400

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 81
KM..........: 137000

MERCEDES BENZ A-CLASS 180 CDI ( NAFTE ) KONSUMI MESATAR 4.5 LITRA , MODEL 2005 , 137.000 KM , OPSIONE NE TIMON , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , DISQE DHE GOMA TE REJA , CD-KOMPJUTER BORDI ,TAPICERI E PASTER NGJYRE BEZHE, NE GJENDJE PERFEKTE , 2 CELESA ORIGJINAL MBYLLJE QENDRORE ME PULT , I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 3400 EURO
INFO : 0692765740

Informacione Shtese

Ketegoria Makina-Veture
Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Manual
Viti 2005
KM 137000
Kondicioner Me Kondicjoner
Ngjyra Gri Metalizato

 
Note: You must be logged in to post a review.