Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi ne shitje - Shitet apartamet 3+1+2,i mobiluar se bashku me post parkimi , ne rrugen Muhamed Deliu tek Fresku !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   522 views
Vendodhja: Tirana
ID: 92
Cmimi: Euro €140,000

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto eshte gati 125 m2 dhe pjesa e ballkoneve perreth gjithe dhomave eshte 115 m2 .Apratamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati tete katesh , ndertim i vitit 2008, i mirembajtur me ashensor dhe eshte i organizuar si me poshte :koridori ku lidhen te gjitha dhomat , salloni ku jane bashke ambienti ndenjes dhe gatimit, dhome gjumi cifti me tualet me vete me dritare , dy dhoma gjumi te tjera , tualet qendror me dritare. E vecanta e apartamentit eshte sepse rrethohet nga ballkone gjate gjithe siperfaqes ku kane dalje te gjitha dhomat, ka nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites dhe orientim Lindje-Jug-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Punimet e kryera jane teper cilesore, sistemi hidraulik dhe elektrik eshte akuatherm gjerman, arredimi i kendeshem dhe nje pjese i sapo ndryshuar.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete me ajer te paster, ka prane stacion urbani, shkolla, kopeshte,farmaci , supermarkete,ambiente shplodhese ,bare, restorante,duke patur te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode.Mos nguroni nese keni enderruar per nje nje apartament me siperfaqe te konsiderueshme dhe me pamje fantastike. Telefono tani ne numrin e telefonit:0674032997.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Jashtme m2 240m²
Kati 6
Adresa/rruga Adrese: Rr Muhamed Deliu