Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE PAZARI RI . Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   782 views

Euro €165,000

  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-0
  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-1
  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-2
  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-3
  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-4
  • shitet-apartament-312-te-pazari-ri-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 91
Cmimi: Euro €165,000

Shitet apartament 3+1+2 te Pazari i Ri. Ambienti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe shumë i mirë administruar. Apartamenti organizohet në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, ambient gatimi dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim shumë të mirë cka i jep dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Pallati ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të shtrenjta të kryeqytetit.

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 136 mu00b2
Kati 3
Adresa/rruga Tirane / Pazari i ri / Rruga Tefta Tashko