Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   464 views

Euro €78,000

  • shitet-apartament-21-ne-don-bosko-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 90
Cmimi: Euro €78,000

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe prej 99.5m2.Pozicionohet ne katin e 5 banim dhe organizohet ne sallon ndenjeje 2 dhoma gjumi 2 tualete.Orientimi Lindje eshte nje favor per apartamentin pasi ben te mundur ngrohjen natyrale gjate pjeses me te madhe te dites.Facilitetet rreth e rrotull zones ofrojne nje jetese mjaft komode.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 99.5m2.
Kati 5
Adresa/rruga Tirane / Don Bosko