Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Apartament 2+1,107m2, 350euro tek Rruga e Elbasanit Prane Univeritet Luarasit Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   418 views

Euro €350

  • jepet-me-qera-apartament-21107m2-350euro-tek-rruga-e-elbasanit-prane-univeritet-luarasit-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-21107m2-350euro-tek-rruga-e-elbasanit-prane-univeritet-luarasit-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-21107m2-350euro-tek-rruga-e-elbasanit-prane-univeritet-luarasit-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-21107m2-350euro-tek-rruga-e-elbasanit-prane-univeritet-luarasit-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-21107m2-350euro-tek-rruga-e-elbasanit-prane-univeritet-luarasit-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 9
Cmimi: Euro €350

Jepet me qira Apartament 2+1,107m2, 350euro tek Rruga e Elbasanit Prane Univeritet Luarasit .Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje+kuzhine dhe 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Preforeohet vetem per familjare. Per me teper informacion rreth ketij apartamenti mund te ne kontaktoni C: 0672023777. 0684073990

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 107m²
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Elbasanit