Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1 TE FABRIKA E TULLAVE! Individuale

1 year ago IMOBILIARE Durrës   364 views

0.0 star

Vendodhja: Durrës
ID: 89
Cmimi: Euro €70,000

Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne rrugen qe shkon per te fabrika e tullave dhe shitet per arsye emigrimi. Te gjitha punimet i ka te reja dhe nuk eshte banuar asnjehere. Instalimet elektrike, hidraulike jane te reja. Ka gjithashtu dhe garazhd. Persa i perket cmimit eshte shume pak i diskutueshem. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695299650

Informacione Shtese

Gjendja:
Pa Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 112.6 m²
Adresa/rruga Durres / Fabrika Tullave

 
Note: You must be logged in to post a review.