Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina me qera - jap me qera Furgon T 5 TRANSPORTER Biznes

4 years ago MAKINA Tirana   3.4K views

Euro €30

  • makina-me-qera-jap-me-qera-furgon-t-5-transporter-big-0
  • makina-me-qera-jap-me-qera-furgon-t-5-transporter-big-1
Vendodhja: Tirana
ID: 86
Cmimi: Euro €30

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 74

GERMAN RENT
VW T 5 TRANSPORTER MANUALE NAFTE
1-5 DITE = 60 EURO
6-14 DITE = 40 EURO
15-27 DITE =35 EURO
30 DITE 30 EURO
ME 9 VENDE 
JEPET DHE ME SHOFER ME PAGESE