Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET VILE 2-KATËSHE TE VILAT AMERIKANE. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   1.2K views
Vendodhja: Tirana
ID: 83
Cmimi: Euro €250,000

Shitet Vila dy katëshe te Vilat Amerikane me një sipërfaqe ndërtimi +trualli prej 541.58 m2. Kati i parë është i organizuar në dy hyrje 1+1 dhe dy tualete+verande të jashtme. Kati i dytë është i përbëre nga një gasoniere dhe një 1+1 si dhe dy tualete +verande të jashtme, nga ku të ofron një pamje të gjithë Tiranes . Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe shumë të preferuar . Për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 67 697 2008.

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 4+1
Sip.Brendshme m2 541.58 m2.
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit / Vilat Amerikane