Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Komuna e Parisit. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   507 views

Euro €85,000

  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-komuna-e-parisit-big-0
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-komuna-e-parisit-big-1
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-komuna-e-parisit-big-2
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-komuna-e-parisit-big-3
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-komuna-e-parisit-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 8
Cmimi: Euro €85,000

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Komuna e Parisit. Siperfaqja e apartamentit eshte 70m2. Apartamenti Organizohet ne 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. .Ndodhet ne katin e 4-te te nje godine banimi me 4 kate pa ashensor . Zona perreth te mundeson te gjitha facilitetet, Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073991 ose 0684073990

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 70m²
Kati 4