Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE CURRILA ! Individuale

4 years ago IMOBILIARE Durrës   1K views
Vendodhja: Durrës
ID: 79
Cmimi: Euro €128,000

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara nga ku njera disponon nje ballkon me pamje te kodres , ndersa dhoma tjeter e gjumit disponon nje garderobe. 1 dhome ndenje e arreduar me nje kuzhine disi te vecuar e gjitha e mobiluar me cilesine me te mire "Electro Lux". 1 ballkon i bollshem me pamje fantastike te detit. 1 tualet qendror i kompletuar dhe 1 dhome lavanderi e cila mund te behet nje tualet i dyte. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati mjaft cilesor dhe me administrim mjaft te mire. Disponohet 1 ashensor panoramik. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 80.3 m²
Kati 3
Adresa/rruga Qendra e Durresit / lagjia 1