Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet makine Audi A3 Viti 2005, 6.200 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   347 views

Euro €6,200

  • shitet-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-0
  • shitet-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-1
  • shitet-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-2
  • shitet-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-3
  • shitet-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 78
Cmimi: Euro €6,200

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 185000

AUDI A3 SPORTBACK MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTRONIC - MARSHE NE TIMON F1 , 185.000 KM , KLIMA-ESP-CD-CRUIZE CONTROLL-KOMPJUTER BORDI-OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , DISQE ALUMINI GOMA TE REJA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME DOGANE TE PAGUAR.

Informacione Shtese

Marka Audi
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2005
KM 185000