Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET Individuale

1 year ago IMOBILIARE Durrës   674 views

Euro €37,000

  • shitet-apartament-11-ne-qerret-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-qerret-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-qerret-big-2

0.0 star

Vendodhja: Durrës
ID: 76
Cmimi: Euro €37,000

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat turistike me te preferuara dhe ne zhvilli. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355698617408

Informacione Shtese

Gjendja:
Pa Mobiluar
Hyrje:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 49.76 m²
Adresa/rruga Qerret

 
Note: You must be logged in to post a review.