Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shes Eskavator me zinxhir Liebherr Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg. Liebherr Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   818 views

Euro €30,000

  • tirane-shes-eskavator-me-zinxhir-liebherr-liebherr-r926-viti-2010-130-kw-tonazhi-2600-kg-liebherr-big-0
  • tirane-shes-eskavator-me-zinxhir-liebherr-liebherr-r926-viti-2010-130-kw-tonazhi-2600-kg-liebherr-big-1
  • tirane-shes-eskavator-me-zinxhir-liebherr-liebherr-r926-viti-2010-130-kw-tonazhi-2600-kg-liebherr-big-2
  • tirane-shes-eskavator-me-zinxhir-liebherr-liebherr-r926-viti-2010-130-kw-tonazhi-2600-kg-liebherr-big-3
  • tirane-shes-eskavator-me-zinxhir-liebherr-liebherr-r926-viti-2010-130-kw-tonazhi-2600-kg-liebherr-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 74
Cmimi: Euro €30,000

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e verdhe

EKSKAVATOR DHE BULDOZER

Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg.
Liebherr R944C, Viti 2008, 190 Kw, tonazhi 39000kg.
Liebherr L576, Viti 2007, 200 Kw, kova: 5.2 m3.

Per me shume info, na kontaktoni ne ne nr ton te cel, ose na vizitoni prane ekspozites tone, Rruga Industriale Tirane-Vore, Mucaj.

Cel. : 0674099037

Informacione Shtese

Viti 2010