Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET AMBIENT TE RRUGA 5 MAJI. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   632 views

Euro €135,000

  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-0
  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-1
  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-2
  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-3
  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-4
  • shitet-ambient-te-rruga-5-maji-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 72
Cmimi: Euro €135,000

Shitet ambient komercial te rrgua 5 maji. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri në një zonë të populluar. Për momentin funksionon si bar dhe ka një xhiro ditore të kënaqshme.Për më shumë informacion kontaktoni +355 69 71 29 921!

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 60 m²
Adresa/rruga Rruga 5 Maji