Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 920 €/m² (Materniteti i Ri) Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   505 views

Euro €93,840

  • shitet-apartament-21blk-kati-3-102-m2-920-m2-materniteti-i-ri-big-0
  • shitet-apartament-21blk-kati-3-102-m2-920-m2-materniteti-i-ri-big-1
  • shitet-apartament-21blk-kati-3-102-m2-920-m2-materniteti-i-ri-big-2
  • shitet-apartament-21blk-kati-3-102-m2-920-m2-materniteti-i-ri-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 71
Cmimi: Euro €93,840

Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte I pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhurave te qarkullimit, 
duke mos qene direkt ne buze te rruges. Apartamentet jane me shperndarje planimetrie shume te mire, 
te pozicionuar ose ne lindje ose ne perendim, duke ruajtur kontaktin maximal me diellin. 
Siperfaqet vijojne si me poshte: 
1+1 me siperfaqe 81.3 m2
2+1 me siperfaqe 102.3 m2, 108.1 m2 dhe 109.3 m2.
Pallati eshte me fasade te ventiluar dhe sistem kapote, duke ofruar termoizolim maximal. 

Kemi ende mundesine e shitjeve me keste deri ne dorezimin e celsave. 
Cmimi eshte 920 eur/m2.

Kontakto ne nr 069 72 64 350, 069 99 47 554

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 102m²
Kati 3
Adresa/rruga Adresa: Materniteti i Ri