Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne Lagjen ”Clirim” ne Berat, Shitet Shtepi Private Individuale

3 years ago IMOBILIARE Berat   1.1K views

Euro €75,000

  • img
Vendodhja: Berat
ID: 7
Cmimi: Euro €75,000 E Negociushme

Shitet shtepi private ne Lagjen Clirim ne Berat. Shtepia eshte 121m2, me nje obor rrethues 439m2me nje siperfaqe te pergjithshme reale 560m2me hipoteke (400 m2). Shtepi eshte e organizuar ne 3 dhoma + Verande 28m2 + Garazh. Shtepia eshte e rikonstruktuar vitin e fundit dhe eshte e mobiluar.

Oborri eshte i rregulluar me nje numer te madh pemesh frutore te ndryshme. I gjithe ndertimi eshte me hipoteke.

Shtepia eshte me solet dhe cati, si dhe eshte projektuar per 3 kateshe.

Cmimi i shitjes eshte 75,000 Euro (I diskutueshem)

Numri i kontaktit 069 2341 852 / 0695413840

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 121
Adresa/rruga Lagjen Clirim ne Berat