Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1 Kati 8, 94 m² 82.000 Euro (Rruga e Kavajes, prane Globe Center) Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   374 views

Euro €82,000

  • shitet-apartament-21-kati-8-94-m2-82000-euro-rruga-e-kavajes-prane-globe-center-big-0
  • shitet-apartament-21-kati-8-94-m2-82000-euro-rruga-e-kavajes-prane-globe-center-big-1
  • shitet-apartament-21-kati-8-94-m2-82000-euro-rruga-e-kavajes-prane-globe-center-big-2
  • shitet-apartament-21-kati-8-94-m2-82000-euro-rruga-e-kavajes-prane-globe-center-big-3
  • shitet-apartament-21-kati-8-94-m2-82000-euro-rruga-e-kavajes-prane-globe-center-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 69
Cmimi: Euro €82,000

I pershtatshem per banim ose zyra.

94m2 = sip bruto me ambientet e perbashketa
87m2 = sip neto ne hipoteke
Orientimi jug,
me fushepamje panoramike

dhome dite me pamje panoramike e madhe bashke me ambjentin e gatimit ( nje faqe komplet vetrate )
2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, kati i tete-pallat 12 katesh. 
Me ashensor
Aktualisht me qira

Apartamenti eshte i rivleresuar dhe me hipoteke.

Cmimi 82.000 euro - i padiskutueshem
 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pjeserisht e Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 87m²
Sip.Jashtme m2 94m²
Kati 8
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Kavajes, Globe Center