Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament duplex 3+1 Kati 3, 140 m²,102.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 ) Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   240 views

Euro €102,000

  • shitet-apartament-duplex-31-kati-3-140-m2102000-euro-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-0
  • shitet-apartament-duplex-31-kati-3-140-m2102000-euro-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-1
  • shitet-apartament-duplex-31-kati-3-140-m2102000-euro-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-2
Vendodhja: Tirana
ID: 68
Cmimi: Euro €102,000

Shitet apartament 3+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2”

Apartamenti eshte dupleks ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me nje pamje te Tiranes me nje siperfaqe totale prej 140 m2.

Eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshem,ndenje dhe ngrenie te perbashket,3 dhoma gjumi, 2 tualete.

Punime teper cilesore ne objekt ne cdo pjese te apartamentit.

Apartamenti eshte ne faze perfundimi.

Informacione Shtese

Gjendja:
Pa Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 3+1
Sip.Jashtme m2 140m²
Kati 3
Adresa/rruga Adresa: Kodra e diellit