Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE (KOMPLEKSI FZ) Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   2K views

Euro €61,000

  • shitet-apartament-11-te-liqeni-i-thate-kompleksi-fz-big-0
  • shitet-apartament-11-te-liqeni-i-thate-kompleksi-fz-big-1
  • shitet-apartament-11-te-liqeni-i-thate-kompleksi-fz-big-2
  • shitet-apartament-11-te-liqeni-i-thate-kompleksi-fz-big-3
  • shitet-apartament-11-te-liqeni-i-thate-kompleksi-fz-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 67
Cmimi: Euro €61,000

Shitet apartament 1+1 te Liqeni i Thate.Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mireadministruara si dhe me nje cilesi ndertimi te larte. Apartamenti ndodhet ne katin e katert i cili organizohet ne sallonin e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet me aspirim dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim Jug Perendim. Apartamenti disponon çertifikat pronesie. Per nje vizit ne prone na kontaktoni

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 68 m²
Kati 4
Adresa/rruga Liqeni i Tiranes