Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 5,115 m²,103.000 Euro (HIPOTEKA) Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   323 views

Euro €103,000

  • shitet-apartament-cilesor-21ablk-kati-5115-m2103000-euro-hipoteka-big-0
  • shitet-apartament-cilesor-21ablk-kati-5115-m2103000-euro-hipoteka-big-1
  • shitet-apartament-cilesor-21ablk-kati-5115-m2103000-euro-hipoteka-big-2
  • shitet-apartament-cilesor-21ablk-kati-5115-m2103000-euro-hipoteka-big-3
  • shitet-apartament-cilesor-21ablk-kati-5115-m2103000-euro-hipoteka-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 66
Cmimi: Euro €103,000

Apartamenti ndodhet ne zone teper te preferuar ne Tirane,Hipoteka.

Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. 

Ka siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banimit,pamje fantastike.

Cilesia nr 1 ne tirane per punimet ne objekt.

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 115m²
Kati 5
Adresa/rruga Adresa: Rruga Panorama