Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane,shes dupleks 2+1+A+ 2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Euro(Rruga:Frosina Plaku,21 Dhjetori) Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   390 views

Euro €130,000

  • tiraneshes-dupleks-21a-2-blk-kati-7139-m2-130000-eurorrugafrosina-plaku21-dhjetori-big-0
  • tiraneshes-dupleks-21a-2-blk-kati-7139-m2-130000-eurorrugafrosina-plaku21-dhjetori-big-1
  • tiraneshes-dupleks-21a-2-blk-kati-7139-m2-130000-eurorrugafrosina-plaku21-dhjetori-big-2
  • tiraneshes-dupleks-21a-2-blk-kati-7139-m2-130000-eurorrugafrosina-plaku21-dhjetori-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 65
Cmimi: Euro €130,000

Shitet Super apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me sipërfaqe totale 139 m² në pallat të ri.

Kati i 7 banimit, orientim fantastik,punime super cilesore,ashensor modern.

Perbehet nga ambient ndenje +gatim + ballkon kati poshte dhe 2 dhoma gjumi +2 banjo kati siper bashke me veranden.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 139mu00b2
Kati 7
Adresa/rruga Adresa: Rruga : Rruga Frosina Plaku,Mondial