Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET VILE DHE TRUALL NE DURRES Individuale

4 years ago IMOBILIARE Durrës   744 views

Euro €145,000

  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-0
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-1
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-2
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-3
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-4
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-5
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-6
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-7
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-8
  • shitet-vile-dhe-truall-ne-durres-big-9
Vendodhja: Durrës
ID: 64
Cmimi: Euro €145,000

Shitet vile dhe truall ne Durres me nje siperfaqje totale ndertimi prej 118m2 dhe siperfaqe totale trualli prej 567m2. Vila organizohet ne 2 kate banimi. Vendodhja a nje pozicion te favorshem dhe mundesi e mire investimi. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne: +355695289955

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 118 m²
Sip.Jashtme m2 567 m²
Adresa/rruga Durres / Lagja 7