Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   546 views
Vendodhja: Tirana
ID: 62
Cmimi: Euro €81,000

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per arsye te fasiliteteve qe ofron . Orientohet nga veri-jug-lindje duke i mundesuar apartamentit ndricim natyral gjate dites. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631.

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 100 m²
Kati 7
Adresa/rruga Tirane / Don Bosko