Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO. Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   255 views

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 62
Cmimi: Euro €81,000

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per arsye te fasiliteteve qe ofron . Orientohet nga veri-jug-lindje duke i mundesuar apartamentit ndricim natyral gjate dites. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631.

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 100 m²
Kati 7
Adresa/rruga Tirane / Don Bosko

 
Note: You must be logged in to post a review.