Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE ZONEN E PLAZHIT I MOBILUAR. Individuale

1 year ago IMOBILIARE Durrës   158 views

0.0 star

Vendodhja: Durrës
ID: 61
Cmimi: Euro €39,000

Shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe te brendshme 59 m2 ne zonen e plazhit i mobiluar me kushte bashkekohore . Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kate te peste ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 59 m²
Kati 5
Adresa/rruga Durres / Pavaresia

 
Note: You must be logged in to post a review.