Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Durrës   446 views
Vendodhja: Durrës
ID: 60
Cmimi: Euro €37,000

Shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe 67 m2 ne zonen e plazhit. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje dhome gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne kate te peste ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor me orjentim veri-lindje. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 67 m²
Kati 5
Adresa/rruga Durres / Plazh / rruga pavaresia