Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Apartament 2+1 tek kompleksi Deliorgjit! Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   380 views

Euro €500

  • img
Vendodhja: Tirana
ID: 6
Cmimi: Euro €500 E Negociushme

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi i deliorgjit . Aparatmenti eshte i organizuar ne nje soxhorno ku ndodhet dhe kendi i gatimit me pas behet shperndarja tek dy dhomat e gjumit ku se cila dhome ka ballkon . Apartementi eshte i areduar ne menyre moderne . Kompleksi ne te cilen ndodhet aparatmenti eshte nje nder komplekset me preferencial ne kryeqytet . Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 120mu00b2
Kati 5
Adresa/rruga Kompleksi Deliorgjit, Kati: 5, Tualete: 1, Sistem Ngrohje, Ashensor, Garazh, Mobilua