Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET TRUALL TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI. Individuale

1 year ago IMOBILIARE Durrës   365 views

Euro €87,000

  • shitet-truall-te-vila-e-zogut-me-pamje-nga-deti-big-0
  • shitet-truall-te-vila-e-zogut-me-pamje-nga-deti-big-1
  • shitet-truall-te-vila-e-zogut-me-pamje-nga-deti-big-2

0.0 star

Vendodhja: Durrës
ID: 59
Cmimi: Euro €87,000

Shitet Truall me nje siperfaqer 360 m2 te Vila e Zogut me pamje nga deti. Traulli eshte i pershtatshem per ndertim e nje vile dhe ndodhet ne nje zone te qete te paster dhe te ofron pamje nga deti. Per me shume infoirmacion kontaktoni :0699807680

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 360 m2
Adresa/rruga Durres / Vila e Zogut

 
Note: You must be logged in to post a review.