Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TE SHESHI WILLSON! Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   167 views

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 58
Cmimi: Euro €225,000

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 153 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar vitet e fundit,te mire administruar. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe nje orientim jug, lindje, peredim. Disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar. Per cdo info na kontaktoni ne 0672040497.

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 4+1
Sip.Brendshme m2 146 m²
Kati 2
Adresa/rruga Tirana / Sheshi Willson / Posta 8

 
Note: You must be logged in to post a review.