Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 4+1+2 TE SHESHI WILLSON! Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   389 views
Vendodhja: Tirana
ID: 58
Cmimi: Euro €225,000

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 153 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar vitet e fundit,te mire administruar. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe nje orientim jug, lindje, peredim. Disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar. Per cdo info na kontaktoni ne 0672040497.

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 4+1
Sip.Brendshme m2 146 m²
Kati 2
Adresa/rruga Tirana / Sheshi Willson / Posta 8