Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET TRUALL PER NDERTIM ME HIPOTEKE NE LAPRAKE !! Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   1.3K views

Euro € --

  • shitet-truall-per-ndertim-me-hipoteke-ne-laprake-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 57
Cmimi: Euro € --

Trualli ka nje siperfaqe prej 7717 m², dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Nodhet vetem 3,5 km larg qendres se Tiranes dhe ndodhet buze rruges .Ne truall jane edhe dy kapanone . Trualli mund te perdoret per aktivitete nga te ndryshme biznesi , por edhe per ndertim. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni ne nr +355699742728.

 

Informacione Shtese

Sip.Jashtme m2 7717 m²
Adresa/rruga Rr.Vangjel Noti