Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES KRISTAL. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   439 views

Euro €68,000

  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-0
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-1
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-2
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-3
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-4
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-5
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-6
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-7
  • shitet-apartament-21-prane-qendres-kristal-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 56
Cmimi: Euro €68,000

Shitet apartament 2+1 prane qendres Kristal. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarket, farmaci, furre buke etj. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen dhe nje ambjent te vogel gatimi me vete, dy dhoma gjumi si dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631!

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 70.5 m²
Kati 2
Adresa/rruga Kristal