Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Durres, shes makine Honda Legend V6 2.7 Viti 1989 Individuale

1 year ago MAKINA Durrës   198 views

Euro €1,200

  • durres-shes-makine-honda-legend-v6-27-viti-1989-big-0
  • durres-shes-makine-honda-legend-v6-27-viti-1989-big-1
  • durres-shes-makine-honda-legend-v6-27-viti-1989-big-2
  • durres-shes-makine-honda-legend-v6-27-viti-1989-big-3
  • durres-shes-makine-honda-legend-v6-27-viti-1989-big-4

0.0 star

Vendodhja: Durrës
ID: 54
Cmimi: Euro €1,200

Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 147
KM..........: 160000

Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike, pa asnje lloj problem.
Tapiceri dhe Karroceri shume e mirembajtur.
Taksa dhe Siguracion te sapo paguara per 1vit.

Climatizator ne gjendje pune.
Sendile elektrike
Xhama Elektrik
Pilot Automatik (Shpejtesi Kostante)
Mbyllje me pult
Impiant Gazi I sapo montuar

Makina nuk ka asnje Problem.
Nderrohet ose ShitetCel. : 0696212151

Informacione Shtese

Ketegoria Makina-Veture
Marka Honda
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Manual
Viti 1989
KM 160000
Kondicioner Me Kondicjoner
Ngjyra Gri metalizato

 
Note: You must be logged in to post a review.