Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

E Class 250 Cdi 4 matic,viti 2014,automat,220 Cdi,22000 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   520 views

Euro €22,000

  • e-class-250-cdi-4-maticviti-2014automat220-cdi22000-euro-big-0
  • e-class-250-cdi-4-maticviti-2014automat220-cdi22000-euro-big-1
  • e-class-250-cdi-4-maticviti-2014automat220-cdi22000-euro-big-2
Vendodhja: Tirana
ID: 53
Cmimi: Euro €22,000

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 237000

Shitet Benz E Class 250 CDI 4 matic, viti 2014, kambio automatike, motorr 220 CDI,
ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh,
xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag,
237.000 km origjinale me libër servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, tavan xhami me bazha hapje,
disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur.

Cmimi 22000 Euro i padiskutueshem.

Cel. 0684663487

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2014
KM 237000