Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 120 m² 600 Euro (Kodra e diellit) Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   156 views

Euro €600

  • tirane-jap-me-qera-apartament-31blk-kati-3-120-m2-600-euro-kodra-e-diellit-big-0
  • tirane-jap-me-qera-apartament-31blk-kati-3-120-m2-600-euro-kodra-e-diellit-big-1
  • tirane-jap-me-qera-apartament-31blk-kati-3-120-m2-600-euro-kodra-e-diellit-big-2
  • tirane-jap-me-qera-apartament-31blk-kati-3-120-m2-600-euro-kodra-e-diellit-big-3
  • tirane-jap-me-qera-apartament-31blk-kati-3-120-m2-600-euro-kodra-e-diellit-big-4

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 52
Cmimi: Euro €600

Zona/Rruga : Kodra e diellit

Apartament me qera 3+1+2 tualete+2 ballkone.
Apartamenti ka mobilim te ri dhe eshte i pabanuar.
Ndodhet prane kopshtit botanik

Cel. : +355672033999

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 120
Kati 3
Adresa/rruga Kodra e diellit

 
Note: You must be logged in to post a review.