Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO!!! Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   480 views
Vendodhja: Tirana
ID: 48
Cmimi: Euro €103,000

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, prane kompleksit Vizion Plus. Organizohet ne nje korridor, i cili ben shperndarjen ne te gjitha ambientet, dhoma e ndenjes bashke me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Ne prone jane bere shume investime extra. Lokacioni eshte shume i favorshem, pasi shume prane ndodhen shkolla, kopesht, supermarkete, stacioni i autobusit etj, ku te gjitha keto facilitete te mundesojne nje jetese komode. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 90 m²
Sip.Jashtme m2 99 m²
Kati 7
Adresa/rruga Rruga Don Bosko