Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE GLOBE Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   721 views

Euro €115,000

  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-0
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-1
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-2
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-3
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-4
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-5
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-6
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-7
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-8
  • apartament-21-ne-shitje-te-globe-big-9
Vendodhja: Tirana
ID: 47
Cmimi: Euro €115,000

Apartament ne shitje buze rruge perballe kompleksit Delijorgji dhe ngjitur me qendren Globe. Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire, duke u pozicionuar ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, e cila eshte e rrethuar nga te gjitha sherbimet, si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset kryesore. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje orientim shume te mire jug-perendim duke i dhene ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, ndaj mund te konsiderohet si nje forme e mire investimi. Apartamenti shitet bosh. Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 105m²
Sip.Jashtme m2 120m²
Kati 7
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Kavajes - Globe