Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament ne shitje 1+1 tek Hotel Mondial! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   452 views

Euro €56,000

  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-0
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-1
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-2
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-3
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-4
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-5
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-6
  • apartament-ne-shitje-11-tek-hotel-mondial-big-7
Vendodhja: Tirana
ID: 46
Cmimi: Euro €56,000

Apartament 1+1 per shitje tek Hotel Mondial prane 21 Dhjetorit. 

Apartamenti ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, me një dhomë ndenjieje , ngrënieje me vete, 1 dhome gjumi dhe një tualet me dritare. Të gjitha hapësirat lidhen me një korridor të bollshëm. 

Apartamenti ndodhet në katin e peste dhe jo te fundit të një pallati ekzistues. Pronari ekzistues ka bere punime extra duke ndryshuar vetratat, punimet elektrike dhe hidraulike te gjitha nga e para. 

E pozicionuar në këtë pjesë të qytetit të Tiranës, është e aksesueshme në çdo rrugë të saj. 

Disponon Çertifikatë pronësie. 

Për më shumë informacion dhe një shoqërim na kontaktoni:

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 59m²
Adresa/rruga Adresa: Rruga Kongresi i Lushnjes - 21 Dhjetori