Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1 tek Pazari i Ri Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   564 views

Euro €143,000

  • shitet-apartament-21-tek-pazari-i-ri-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 45
Cmimi: Euro €143,000

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera dhe turistike te kryeqytetit, tek Pazari i Ri. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri. Eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi,ambient ndenie dhe gatimi te perbashket, 2 tualete(nje me ndricim natyral), dhe nuk ka ballkon.Apartamenti eshte mundesi shume e mire investimi per vet pozicionin qe ka. Gjithashtu ka mundesi te ndahet ne 2 apartamente 1+1. Disponon Certifikate Pronesie (Hipoteke). Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 96.50m²
Sip.Jashtme m2 110m²
Adresa/rruga Adresa:Pazari i Ri, Shqipëri