Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET SHTEPIA TEK GJYKATA APELIT NE SHKOZET. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Durrës   885 views
Vendodhja: Durrës
ID: 44
Cmimi: Euro €60,000

Shtepia ndodhet ne Shkozet tek gjykata e apelit. Shtepia ka 300 m2 truall dhe 160 m2 ndertim e cila ka mundesi ndertimi 3 kate shtese dhe ka nje pus. Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 tualet dhe1 paradhome . Eshte e mobiluar ne kushte bashkekohore . Shtepia disponon certifikate pronesie. Per me shum informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 160 m2
Sip.Jashtme m2 300 m2
Kati 1
Adresa/rruga Gjykata apelit Shkozet