Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Vile ne shitje prane qendres tregetare TEG. Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   622 views

Euro €290,000

  • vile-ne-shitje-prane-qendres-tregetare-teg-big-0
  • vile-ne-shitje-prane-qendres-tregetare-teg-big-1
Vendodhja: Tirana
ID: 43
Cmimi: Euro €290,000

hitet nje vile 3 kateshe, prane qendres tregetare TEG.Kjo zone vitet e fundit ka njohur zhvillim duke u ndertuar komplekse te shumta rezidenciale.

Vila eshte mbi kuroren e ullshteve perballe Lundres, ajo ka nje organizim mjaft te mire dhe eshte e mobiluar.

Siperfaqja e truallit eshte 980 m2 ,cdo kat i viles eshte nga 130 M2.

Ne krah te viles eshte edhe 1 shtepi 1 kateshe 58 m2.

Vila eshte e rrethuar me nje kopesht te gjelberuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. 

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 448m²
Sip.Jashtme m2 980m²
Kati 3
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Agallareve - Fark, Shqipëri