Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Tek Vasil Shanto! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   483 views
Vendodhja: Tirana
ID: 42
Cmimi: Euro €350

Jepet me qira super apartament 2+1+2 tek Vasil Shanto me nje siperfaqe prej 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, i cili ka nje orientim Veri-Perendim dhe zoteron nje ndricim natyral mjaft te mire per gjate gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka shkolla, univesitete, dhe shume facilitete te tjera per nje jetese mjaft komode. Per nje vizite ne prone kontakto Akilin ne nr: 0692670900.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 100m²
Kati 3
Adresa/rruga Adrese: Shkolla Besnik Sykja