Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Te Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite, i Sapo Investuar!!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   390 views

Euro €75,000

  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-0
  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-1
  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-2
  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-3
  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-4
  • te-stacioni-i-trenit-shitet-apartament-11-me-shume-drite-i-sapo-investuar-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 41
Cmimi: Euro €75,000

Te Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite, i Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 13katesh te mire administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60 metra katror dhe organizohet ne sallon ndenje te bollshem me kend kuzhine me vehte te cilat kan dalje ne nje ballkon me pamje fantastike te lire nga qendra e Tiranes, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientim eshte Jug cka i ofron diellezim gjate gjithe dites. Apartamenti sapo eshte investuar nga e para dhe vihet re parketi i ri, fasadat dopjo xham, dyert e brendshme, tualeti i pajisur me hidrosanitare incaso - sospesi dhe kabine dushi, kontrabufeja. Zona ne te cilen ndodhet vetem 3 minuta larg qendres se Tiranes ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete,qender shendetsore, banka, supermarkete, restorante, bare , linja transporti publik etj. Duke qene se apartamenti sapo eshte restauruar me punime cilesore dhe shitet 90 % i mobiluar dhe duke pasur parasysh vendodhjen ky apartament eshte ideal per investim ku mund te jepet me qera te larte mujore ose per nje jetese komode. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Priamon ne Nr 0672040029.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 60m²
Kati 11
Adresa/rruga Adrese: Rruga Reshit Petrela