Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET VILE NE NJE NGA KOMPLEKSET NE QERRET Individuale

4 years ago IMOBILIARE Kavajë   1.9K views
Vendodhja: Kavajë
ID: 40
Cmimi: Euro €260,000

Shitet vilë prane detit Adriatik me sipërfaqe trualli 410m2 edhe sipërfaqe ndërtimi total 216m2 në një zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Organizohet nga: kati e pare: koridori, depo, dhome ndenjie, kuzhine ,1 tualet. Kati 2: organizohet nga 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati 3: Organizohet nga ambienti ndenjies me oxhak ,depo, 1 dhome gjumi dhe tualet.Gjithashtu vila ka nje verade me siperfaqe 50 m2 dhe rrethohet nga nje oborr i gjelberuar. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni në +355 69 293 11 02

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 410
Kati 3
Adresa/rruga Qerret, Kavaje