Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Kerkohet te rekrutohen Team Leader dhe Agjent/e te gjuhes Gjermane dhe Italiane Individuale

5 months ago PUNE Tirana   115 views

Euro €2,000

  • kerkohet-te-rekrutohen-team-leader-dhe-agjente-te-gjuhes-gjermane-dhe-italiane-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 392
Cmimi: Euro €2,000

Kerkohet te rekrutohen Team Leader dhe Agjent/e te gjuhes Gjermane dhe Italiane.

Kriteret e aplikuesve:

Mbi nje vit eksperienc pune.

Disponibilitet Full time (Fundjava pushim);


Ofrohet:

. Sistem pagese mbi 2000 EURO ne muaj;

Kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes;

Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat;

. Sistem Pune me Numra Live.

Ne po kerkojme me te miret, thjesht APLIKO TANI !

Dergo cv tek adresa ose telefononi ne numrin e poshte shenuar:

E-mail: [email protected]