Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Kerkohen Te Punesohen Retention Dhe Agjente Te Gjuheve Spanjisht, Anglisht Dhe Italisht Individuale

5 months ago PUNE Tirana   148 views

Euro €1,000

  • kerkohen-te-punesohen-retention-dhe-agjente-te-gjuheve-spanjisht-anglisht-dhe-italisht-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 391
Cmimi: Euro €1,000

Deshironi te ardhura mujore te larta? Me pagesa qe varjojne deri 3000Euro ?
Kjo eshte mundesia juaj.

 Kerkojme Retention Spanjisht/ Anglisht/ Italisht.

Agjente Spanjisht, Italisht, Anglisht, Gjermanisht.

Kushtet e punes:

Eksperience e meparshme pune

Disponibilitet full time orari 10-00-19:00

Ofrojme:

Page baze 600Euro + bonuse ditore, javore, mujore per agjentet.

Page baze 1K + perqindje mbi load, bonuse .

Fundjave pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.

Kontrate pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Cfare pret?

Adresa: Treni ose Myslym Shyri

Na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Ju mirepresim!