Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

1+1 te Shkolla e Baletit (Rr. Elbasanit) **2Ashensor || i Kompletuar **Kondicioner || Elektro te Reja **JUG Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   96 views

Euro €450

  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-0
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-1
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-2
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 390
Cmimi: Euro €450

Apartament 1+1 Te Shkolla E Baletit (Rr. Elbasanit) **Ne Pallat Te Ri -- I Mobiluar || Elektroshtepiake Cilesore **Pianure E Re, Lavastovilie || Kondicioner || Hapesire E Bolleshme Me Ndricim Perfekt || Dhome Gjumi E Madhe || Ballkon Me Pamje Te Lire || Tualet Me Hidrosanitare Cilesore Q3479 - Te Dhenat E Ndarjes - 1 Soxhorno + Kuzhine - 1 Korridor - 1 Dhome Gjumi - 1 Ballkon - 1 Tualet - Siperfaqe Total :89m2 - Siperfaqe Neto : 70m2 - Kati : 10 - Vit Ndertim : 2004 - Katet E Pallatit : 11 - Ashensor : Po Karakteristikat;;; - Super Apartament1+1 Te Shkolla Baletit - Pallat Me 2 Ashensore Te Medhenj - Apt Me Mobilim Te Kompletuar - Kondicioner, Soba Dhe Pianura E Re - Lavastovilie - Kondicionere - I Lyer Dhe I Pastruar - Dhoma E Gjumit E Madhe - Ballkon Te Madh Me Pamje Nga Qendra E Tiranes **Pallat Anes Rruges Kryesore Me Akses Direkt Ne Cdo Facilitet Te Nevojshem Cmimi: 450 Euro Tel Ose Whatsapp: 734182 13/10/22

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 89.00
Kati 10
Adresa/rruga Rruga Petro Nini Luarasi Tirane,Shqiperia